"معرفی هتل های مشهد"

 • هتل آپارتمان در بقیع مشهد چگونه هتلی است؟

  هتل آپارتمان در بقیع مشهد چگونه هتلی است؟

  هتل آپارتمان در بقیع مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد است. سال ساخت این هتل به 1381 برمی گردد که البته برای بهبود ارائه خدمات خود در سال 1396 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. این هتل آپارتمان مشهد شاید ناشناخته ترین هتل در مشهد باشد که کمتر کسی نام آن را شنیده باشد. اما سفر 824 قصد دارد شما را با این هتل آپارتمان خوب مشهد آشنا کند.
  -
  hotel dar baghe mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • فاصله هتل اراکس مشهد از مراکز درمانی

  فاصله هتل اراکس مشهد از مراکز درمانی

  شاید برای بسیاری از گردشگران این مسئله پیش بیاید که باید برای انجام کارهای درمانی و پزشکی عازم مشهد شوند. از این رو برای این دسته از زائران خیلی مهم است که در یک هتل مشهد نزدیک به بیمارستان ها و مراکز درمانی اقامت داشته باشند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که هتل آراکس مشهد را انتخاب نمایید تا به مراکز درمانی مشهد فاصله ی کمی داشته باشید.
  -
  hotel arax3
  ... بیشتر بخوانید
 • فاصله هتل آراکس مشهد از حرم

  فاصله هتل آراکس مشهد از حرم

  هتل آراکس مشهد همانطور که قبلا اشاره کردیم فاصله ی کمی تا حرم دارد و شما باید از سمت هتل به طرف خیابان امام رضا بروید. سپس به چهارراه دانش خواهید رسید که بعد از 10 دقیقه پیاده روی به درب باب الرضا خواهید رسید. باب الرضا اصلی ترین ورودی به حرم مطهر بوده که بعد از وارد شدن از این درب، پا به صحن جامع رضوی خواهید گذاشت.
  -
  hotel arax4
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل آراکس مشهد به کدام هتل های مشهد نزدیک است؟

  هتل آراکس مشهد به کدام هتل های مشهد نزدیک است؟

  هتل آراکس مشهد به دلیل موقعیتی که دارد به بسیاری از هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد نزدیک می باشد. از آنجایی که خیابان 17 شهریور یکی از خیابان های مهم مشهد به شمار می رود هتل هایی همچون: هتل اوتانا مشهد و هتل سی نور مشهد که 5 ستاره هستند را در خود جای داده است.
  -
  hotel arax mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • اقامت در هتل آراکس مشهد و لذت خرید

  اقامت در هتل آراکس مشهد و لذت خرید

  ای انتخاب هتل در مشهد فاکتور های مهمی همچون: نزدیک بودن به حرم مطهر رضوی، نزدیک بودن به بازارها و مراکز خرید، نزدیک بودن به اماکن تاریخی و ... در نظر گرفته می شود. پس با انتخاب هتل آراکس مشهد و رزرو آن از این سایت، به این فاکتورها دست خواهید یافت.
  -
  hotel arax5
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل آراکس مشهد

  هتل آراکس مشهد

  هتل آراکس مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد است که برای اقامت های خانوادگی عالی می باشد. این هتل مشهد در نزدیکی یکی از خیابانهای شلوغ مشهد به نام عنصری قرار دارد. از این هتل مشهد تا حرم مطهر 10 دقیقه فاصله وجود دارد.
  -
  hotel arax mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • مقایسه هتل رفاه مشهد و هتل الماس نوین مشهد

  مقایسه هتل رفاه مشهد و هتل الماس نوین مشهد

  در این مقاله قصد داریم دوتا از بهترین هتل های 4 ستاره مشهدرو با هم مقایسه کنیم نقاط ضعف و قوت هر کدومو بررسی کنیم
  -
  hotel refah
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل الماس نوین مشهد

  هتل الماس نوین مشهد

  هتل الماس نوین مشهد دارای ساختمانی ۹ طبقه است که۱۲۳ اتاق زیبا و لوکس در این طبقات خودنمایی می کنند.فاصله این هتل مشهد تا حرم مطهر بسیار کم بوده و میهمانان مقیم در هتل با پای پیاده نیز می توانند به پابوسی امام مهربانی ها مشرف شوند. لابی شیک و زیبای هتل هم که زبان را از گفتن زیبایی هایش قاصر می کند.
  -
  hotel
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل حیات شرق مشهد به راستی هتل است؟

  هتل حیات شرق مشهد به راستی هتل است؟

  هتل آپارتمان حیات شرق مشهد 8 طبقه ساختمانی دارد که 332 واحد زیبا را درون خود جای داده است. تنوع اتاق های این هتل به قدری زیاد است که شامل سوئیت های 2 تخته و 3 تخته، آپارتمان های 2 خوابه و 3 خوابه می شود. خانواده هایی که جمعیتی بیش از 8 نفر دارند می توانند آپارتمان های 3 خوابه را انتخاب نمایند. در تمامی اتاق های این هتل آپارتمان مشهد امکانات بسیار خوبی وجود دارد که به شرح آن می پردازیم.
  -
  hotel hayat shargh mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • معرفی مختصر هتل پارسیس مشهد

  معرفی مختصر هتل پارسیس مشهد

  هتل پارسیس مشهد در سال 1395 با در نظر گرفتن بهترین استانداردهای موجود تاسیس شده است و از آن زمان تاکنون به دلیل ارائه ی بهترین خدمات رفاهی همواره مورد توجه گردشگران و زائران می باشد. هتل پارسیس مشهد یک گزینه ی ایده آل برای اقامت در شهر مشهد است.
  -
  hotel3
  ... بیشتر بخوانید