"هتل اراکس"

 • فاصله هتل اراکس مشهد از مراکز درمانی

  فاصله هتل اراکس مشهد از مراکز درمانی

  شاید برای بسیاری از گردشگران این مسئله پیش بیاید که باید برای انجام کارهای درمانی و پزشکی عازم مشهد شوند. از این رو برای این دسته از زائران خیلی مهم است که در یک هتل مشهد نزدیک به بیمارستان ها و مراکز درمانی اقامت داشته باشند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که هتل آراکس مشهد را انتخاب نمایید تا به مراکز درمانی مشهد فاصله ی کمی داشته باشید.
  -
  hotel arax3
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل اراکس مشهد

  هتل اراکس مشهد

  هتل آراکس مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد است که برای اقامت های خانوادگی عالی می باشد. این هتل مشهد در نزدیکی یکی از خیابانهای شلوغ مشهد به نام عنصری قرار دارد. از این هتل مشهد تا حرم مطهر 10 دقیقه فاصله وجود دارد.
  -
  hotel arax mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • فاصله هتل اراکس از حرم

  فاصله هتل اراکس از حرم

  هتل آراکس مشهد همانطور که قبلا اشاره کردیم فاصله ی کمی تا حرم دارد و شما باید از سمت هتل به طرف خیابان امام رضا بروید. سپس به چهارراه دانش خواهید رسید که بعد از 10 دقیقه پیاده روی به درب باب الرضا خواهید رسید. باب الرضا اصلی ترین ورودی به حرم مطهر بوده که بعد از وارد شدن از این درب، پا به صحن جامع رضوی خواهید گذاشت.
  -
  hotel arax4
  ... بیشتر بخوانید
 • چگونه خود را به هتل اراکس مشهد برسانیم؟

  چگونه خود را به هتل اراکس مشهد برسانیم؟

  هتل آراکس مشهد به دلیل موقعیتی که دارد به بسیاری از هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد نزدیک می باشد. از آنجایی که خیابان 17 شهریور یکی از خیابان های مهم مشهد به شمار می رود هتل هایی همچون: هتل اوتانا مشهد و هتل سی نور مشهد که 5 ستاره هستند را در خود جای داده است.
  -
  hotel arax mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • اقامت در هتل آراکس مشهد

  اقامت در هتل آراکس مشهد

  ای انتخاب هتل در مشهد فاکتور های مهمی همچون: نزدیک بودن به حرم مطهر رضوی، نزدیک بودن به بازارها و مراکز خرید، نزدیک بودن به اماکن تاریخی و ... در نظر گرفته می شود. پس با انتخاب هتل آراکس مشهد و رزرو آن از این سایت، به این فاکتورها دست خواهید یافت.
  -
  hotel arax5
  ... بیشتر بخوانید