"معرفی هتل های مشهد"

 • هتل الماس 2 مشهد در مقایسه با هتل بین المللی قصر مشهد

  هتل الماس 2 مشهد در مقایسه با هتل بین المللی قصر مشهد

  همانگونه که شما عزیزان حدس زده اید می خواهیم درباره این دو هتل مشهد سخن بگوییم و آن ها را به چالش بکشیم تا انتخاب این هتل های مشهد را با آگاهی کامل انجام دهید و نهایت استفاده را از سفر ود ببرید. ابتدا به شرخ مختصری از هتل های مشهد می پردازیم و سپس به لابی، اتاق ها، رستوران ها، امکانات و خدمات و ... این هتل های مشهد اشاره می کنیم. شایان ذکر است هر 2 مشهد در حاشیه خیابان امام رضا (ع) جای دارند و مجهز به پارکینگ می باشند.
  -
  hotel almas
  ... بیشتر بخوانید
 • هر آنچه در مورد هتل رفاه مشهد باید بدانید

  هر آنچه در مورد هتل رفاه مشهد باید بدانید

  هتل رفاه مشهد یک هتل 4 ستاره ی لوکس می باشد که زیر نظر بانک رفاه در سال 1397 تاسیس یافته است در این هتل امکانات رفاهی فوق العاده ای در اختیار مهمانان قرار گرفته شما می توانید یک تجربه ی بی نظیری را در اقامت در این هتل احساس کنید.
  -
  hotel refah
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل قصر طلایی مشهد و مقایسه آن با هتل درویشی مشهد

  هتل قصر طلایی مشهد و مقایسه آن با هتل درویشی مشهد

  همانگونه که در عنوان خواندید می خواهیم این دو هتل مشهد را به چالش کشیده و این هتل های لوکس و 5 ستاره مشهد را با هم مقایسه کنیم. در ابتدای مقاله به شرح مختصری از تاریخچه هتل ها خواهیم پرداخت و سپس به مقایسه لابی، اتاق ها، رستوران ها، امکانات و خدمات هتل های ذکر شده بپردازیم.
  -
  hotel ghasr mashhad
  ... بیشتر بخوانید
 • درباره هتل کوثر ناب مشهد

  درباره هتل کوثر ناب مشهد

  هتل کوثر ناب مشهد یکی از زیباترین و مجلل ترین هتل های شهر مشهد است. این هتل 5 ستاره در مساحتی به وسعت 3686 متر مربع ساخته شده است و بیش از 1000 نفر مسافر و زائر را در طول یک سال پذیرش می کند، باز هم کم گفته ایم. تمام امکانات رفاهی و اقامتی که مسافران به آن نیاز دارند در این هتل گنجانده شده است.
  -
  hotel kowsarnab
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل کیانا مشهد

  هتل کیانا مشهد

  هتل کیانا مشهد از بهترین هتل های ۴ ستاره مشهد است که در سال ۱۳۹۱ افتتاح شد و آغوش خود را به روی زائران امام رضا (ع) باز کرد. این هتل مشهد در خیابان امام رضا، امام رضا ۲ واقع می باشد که دسترسی آسانی به حرم مطهر، باب الرضا و صحن جامع رضوی دارد.
  -
  hotel kiana
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل الماس نوین مشهد

  هتل الماس نوین مشهد

  هتل الماس نوین مشهد دارای ساختمانی ۹ طبقه است که۱۲۳ اتاق زیبا و لوکس در این طبقات خودنمایی می کنند.فاصله این هتل مشهد تا حرم مطهر بسیار کم بوده و میهمانان مقیم در هتل با پای پیاده نیز می توانند به پابوسی امام مهربانی ها مشرف شوند. لابی شیک و زیبای هتل هم که زبان را از گفتن زیبایی هایش قاصر می کند.
 • هتل سی نور مشهد در یک نگاه

  هتل سی نور مشهد در یک نگاه

  هتل ۵ ستاره سی نور از ساختمان بلندی برخوردار بوده که شامل ۲۲ طبقه می شود. 286 واحد اقامتی بسیار شیک و دلباز هم در این ۲۲ طبقه جای گرفته و امکانات رفاهی خوبی را برای میهمانان فراهم می کنند. هتل مذکور با عنوان هتلی 4 ستاره شروع به کار کرد و با خدمات خیلی خوبی که ارائه می داد در سال 1397 به 5 ستاره رتبه یافت.
  -
  hotel sinoor
  ... بیشتر بخوانید
 • معرفی هتل مدینه الرضا مشهد

  معرفی هتل مدینه الرضا مشهد

  هتل مدینه الرضا مشهد دارای 14 طبقه ساختمانی بوده که 325 اتاق در این طبقات جای گرفته اند. معماری این هتل مشهد تلفیقی از سنتی و اسلامی و مدرن بوده که در نوع خود معماری بی نظیری دارد. این هتل برای آن دسته از زائرانی که می خواهند تا دیر وقت در حرم مطهر باشند یا برای نماز صبح به حرم بروند بهترین گزینه است.
 • تاریخچه هتل بین المللی قصر مشهد

  تاریخچه هتل بین المللی قصر مشهد

  هتل بین المللی قصر مشهد یکی از قدیمی ترین هتل های مشهد است که در سال 1356 و در فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر قرار گرفته است. مالک هتل بین المللی قصر مشهد جناب حاج محمود سزاوار بندی بود که در زمان ساخت هتل دوم خود به دیار باقی شتافت. لازم به ذکر است این هتل مشهد در زمان خود، خاص ترین هتل 5 ستاره مشهد بوده است.
  -
  hotel ghasre
  ... بیشتر بخوانید
 • هتل الماس 2 مشهد در یک نگاه

  هتل الماس 2 مشهد در یک نگاه

  هتل الماس 2 مشهد در واپسین روزهای سال 1395 به بهره داری رسید و بسیار با شکوه برگزار شد. این هتل دارای 25 طبقه ساختمانی بوده که 21 اتاق زیبا و لوکس در این طبقات گسترده شده است. از لابی مجلل و زیبای این هتل هم هرچه بگوییم کم است زیرا لوکس ترین طراحی داخلی، مبلمان های سلطنتی و ... زبان را قاصر از گفتن زیبایی آن می کند.
  -
  hotel almas2 mashhad
  ... بیشتر بخوانید